هزینه نصب کاغذ دیواری

ارائه خدمات نصب کاغذ دیواری در شهرتهران ، اصفهان و شیراز

ارائه خدمات نصب کاغذ دیواری در شهرهای تهران ،اصفهان و شیراز

 

نصب کاغذ دیواری مربوط به بخش تزئینی و دکوراسیون منزل می شود که تقریبا بخشی از آخرین مراحل بازسازی ساختمان محسوب می شود. نصب کاغذ دیواری یکی از آن کارهای ویژه ای است که سلیقه و ذوق یک طراح دکوراسیون را در طراحی دیوارهای ساختمان نشان می دهد.

 

می دانید قیمت نصب کاغذ دیواری سال 98 چقدر است؟ نقش نصاب کاغذ دیواری در هزینه نصب کاغذ دیواری چیست؟ نرخ نصب کاغذ دیواری در سال جدید چقدر خواهد بود؟

اگر به دنبال پاسخ روشنی برای این سوالات هستید در ادامه مطالب همراه ما باشید قطعا به جواب روشنی برای سوالاتتان خواهید رسید.

 

هزینه نصب کاغذ دیواری ، قیمت نصب کاغذ دیواری ، نرخ نصب کاغذ دیواری ، اجرت نصب کاغذ دیواری ، دستمزد نصب کاغذ دیواری

 

عناوین مطالبِ هزینه نصب کاغذ دیواری

 

* عوامل موثر در تعیین قیمت نصب کاغذ دیواری

* هزینه نصب کاغذ دیواری خدمت از ما سال 98

* نحوه ارتباط با نصاب کاغذ دیواری 

* مراحل نصب کاغذ دیواری

* نقش نصاب کاغذ دیواری در تعیین نرخ نصب کاغذ دیواری

 

عوامل موثر در تعیین قیمت نصب کاغذ دیواری

 

قیمت نصب کاغذ دیواری هم مانند سایر خدمات ساختمانی به پارامترها و عوامل متعددی بستگی دارد و یک قیمت منصفانه برای نصب کاغذ دیواری قیمتی است که با توجه به همین پارامترها مشخص شود.

 

1-زیرسازی دیوار : اگر شما قبلا از پوشش کاغذ دیواری استفاده کرده باشید یا به هردلیلی سطح دیوار ناهموار شده باشد هزینه ی یکسان سازی و آماده سازی سطح دیوار برای نصب کاغذ دیواری یک هزینه مجزا از هزینه نصب کاغذ دیواری خواهد بود.

 

2-مقدار کاغذ مصرفی: یکی دیگر از معیار های تعیین قیمت نصب کاغذ دیواری میزان کاغذ مصرفی می شود و در واقع به نوعی متراژ انجام کار نصب کاغذ دیواری بستگی دارد.

 

3- نوع کاغذ مصرفی : کاغذ های دیواری در طرح ها و مدل های مختلف با کیفیت های متفاوت در بازار موجود هستند و مسلما هرچقدر کیفیت و ضخامت کاغذ دیواری بیشتر باشد قیمت آن کاغذ بالاتر خواهد بود.

 

4-حجم انجام کار: یکی از مؤثرترین پارامتر های تعیین نرخ نصب کاغذ دیواری حجم انجام کار است و به طول و تعداد دیوار نیازمند به نصب کاغذ دیواری بستگی دارد و قطعا دستمزد نصب کاغذ دیواری در دیوار یک اتاق کمتر از دیوار یک ساختمان خواهد بود.

 

نیروی نصاب خدمت از ما هیچ هزینه اضافی را به عنوان اجرت نصب کاغذ دیواری در نظر نمی گیرند و تنها ملاک تعیین دستمزد نصب کاغذ دیواری برای آنها همین پارامترها هستند.

 

هزینه نصب کاغذ دیواری سال 98 در خدمت از ما 

 

کارشناسان خدمت از ما بعد از بررسی و اندازه گیری دقیق محل انجام کار و همچنین با طرح چندین پرسش ساده  یک قیمت روشن و واضح به  عنوان هزینه نصب کاغذ دیواری با توجه به نرخنامه ای که دولت هرساله جهت تعیین نرخ نصب کاغذ دیواری به اتحادیه می دهد تعیین و مشخص می گردد.

 

نحوه ارتباط با نصاب کاغذ دیواری 

 

اگر نیازمند به یک نصاب کاغذ دیواری با یک هزینه نصب کاغذ دیواری متعادل و مناسب هستید تنها کافی است با   روش  زیر با تیم حرفه ای خدمت از ما ارتباط برقرار کنید:

1- درخواست از طریق فرم درخواست اینترنتی و در پیرو آن بررسی سریع کارشناسان خدمت از ما  و اعزام فوری نیروی مورد درخواست شما عزیزانِ نیازمند به یک نصاب کاغذ دیواری با مناسب ترین دستمزد نصب کاغذ دیواری

 

هزینه نصب کاغذ دیواری ، قیمت نصب کاغذ دیواری ، نرخ نصب کاغذ دیواری ، اجرت نصب کاغذ دیواری ، دستمزد نصب کاغذ دیواری

 

مراحل نصب کاغذ دیواری

 

مرحله اول : برای نصب کاغذ دیواری ابتدا باید روی دیوار روغن یا چسب چوب به همراه مقداری آب رقیق بریزید.

 

مرحله دوم :  کاغذ دیواری را به اندازه ۵ تا ۱۰ سانتیمتر بزرگتر از ارتفاع دیوار برش بزنید و روی میز کار قرار دهید، توجه داشته باشید که فقط قواره اول را باید اینطور برش بزنید، زیرا رول بعدی را با توجه به طرح کاغذ باید برش بزنید.

 

مرحله سوم : پس از برش دادن کاغذها به اندازه یک رول کامل، بهتر است آنها را چسب بزنید و نصب کنید و سپس به سراغ رول های بعدی بروید، زیرا ممکن است نصب کاغذها طول بکشد و چسب آنها خشک شود، برای چسب زدن کاغذها با قلم موی بزرگ از مرکز کاغذ دیواری به سمت لبه ها این کار را انجام بدهید و لبه ها را زیاد چسبی نکنید.

 

با ارسال ايميل کد تخفیف برای نصب کاغذ دیواری دریافت کنید?

 

 

مرحله چهارم : بعد از چسب زدن، قسمت های چسب خورده را روی هم بگذارید تا ۱۰ دقیقه بماند و بعد از آن کاغذ دیواری را از سمت بالای دیوار به سمت پایین شروع به نصب کنید، اولین قواره را که عمود نصب کنید، باقی قواره ها خود به خود عمود نصب خواهند شد، با کاردک پلاستیکی چسب کاغذ را از مرکز به سمت بیرون کاغذ هدایت کنید.

 

مرحله پنجم : پس از چسب زدن یک قواره، با تیغ و به کمک همان کاردکی که در دست دارید و یا با قرار دادن خط کش بلند، لبه بالایی کاغذ را که اضافی است برش بزنید، اگر کاغذهایی که چسب زده اید و به حال خود رها کرده اید بیشتر از ۱۵ دقیقه به همان شکل باقی بمانند، خراب می شوند یا به عبارت دیگر آنقدر کش می آیند که دیگر قابل استفاده نمی باشند.

 

مراحل اولیه انجام کار نقش مهم تری  در تعیین دستمزد و اجرت نصب کاغذ دیواری دارند پس مراحل اولیه باید با دقت و حساسیت بیشتری انجام شوند.

 

نقش نصاب کاغذ دیواری در میزان هزینه نصب کاغذ دیواری

 

نصاب کاغذ دیواری هم به نوبه ی خودش در تعیین میزان دستمزد نصب کاغذ دیواری نقش دارد اگر نصاب کار زیر سازی را به درستی انجام ندهد کار نصب کاغذ دیواری هم به درستی انجام نخواهد شد و کاغذ دیواری پس از مدت کوتاهی کنده می شود و پیمانکار مجبور به ترمیم کاغذ دیواری خواهد شد.

 

یکی دیگر از نقش های نصاب کاغذ دیواری در تعیین نرخ نصب کاغذ دیواری ، میزان اجرت نصب کاغذ دیواری است اگر نصاب کاغذ دیواری به هردلیلی هزینه اضافی به عنوان اجرت نصب کاغذ دیواری از پیمانکار دریافت کند میزان هزینه ای که پیمانکار باید به عنوان دستمزد نصب کاغذ دیواری  دهد چندین برابر خواهد شد.

 

جمع بندی مطالب 

نصب کاغد دیواری شاید به ظاهر یک کار ساده و کم هزینه به نظر برسد اما این کار در واقع یک کار کاملا تخصصی و حرفه ای است که باید توسط یک نصاب کاغذ دیواری حرفه ای و با تجربه انجام شود تا شما متحمل هزینه های اضافی و چند برابری به عنوان هزینه نصب کاغذ دیواری نشوید.

 

به دنبال یک نصاب کاغذ دیواری بدون اجرت نصب کاغذ دیواری هستید؟

 

 

خدمت از ما

 

هزینه نصب کاغذ دیواری
5 امتیاز از 12 رای

1 Comment

  1. اشکی گفت:

    سلام شما در ایام تعطیلات نوروز هم کار نصب انجام میدین؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید