کار کاشی کاری در تهران

دنبال خدمات کاشی کاری هستی؟ با خدمت از ما تماس بگیر 02162829000  

دریافت خدمات کاشی کاری از خدمت از ما

 

کار کاشی کاری در تهران :

کار کاشی کاری در تهران ، با اعزام بهترین و ماهرترین کاشی کار در تهران و انجام بهترین و با کیفیت ترین کاشی کاری در تهران برای ساکنین عزیز تهران از سوی شرکت خدمت از ما ارایه می گردد . قابل‌ذکر است که ما در مجموعه خدمت از ما بهترین و باتجربه‌ترین کاشی کاران و استادهای کار کاشی کاری در تهران را برای خدمت‌رسانی به شما عزیزان  گرد هم آورده‌ایم ، تا با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت کاشی کاری ساختمان در تهران در سریع‌ترین زمان تمامی امور کاشی‌کاری ساختمان شمارا انجام دهیم .

 

کار کاشی کاری در تهران

 

در این مقاله ما قصد داریم به مطالب مهمی در زمینه ی کاشی کاری ساختمان ، از قبیل : کاشی و انواع کاشی ، تفاوت کاشی و سرامیک ، مراحل کاشی‌کاری  ، قیمت کاشی کاری ساختمان در تهران ، انتخاب کاشی کار در تهران ، انواع مصالح و ملات کاشی‌کاری ، اصول کاشی‌کاری و… بپردازیم.

 


 

کاشی و انواع کاشی :

کاشی یکی از انواع مصالح ساختمانی است . کاربردهای کاشی کاری ساختمان اعم از : نمای بیرونی ساختمان و یا دکوراسیون داخلی می باشد . میتوان در مناطقی مانند کاشی کاری آشپزخانه ، کاشی کاری سرویس بهداشتی و یا اتاق ها و سایز مناطق داخلی خانه کاشی کاری انجام داد . کاشی ها از جنس سرامیک ( سرامیک کاری )، سنگ ( سنگ کاری )، فلز و یا حتی شیشه ( کاشی کاری با شیشه یا کاشی کاری شیشه ای ) می باشند . کاشی می‌تواند در سقف ، دیوار ، کف و یا در هر مکان دیگر استفاده شود.

 

کاشی کار در تهران

 

انواع کاشی کاری : 

کاشی‌ کاری در انواع کاشی کاری مدرن ، کاشی کاری سنتی ، کاشی کاری ساده و … انجام می شود . کاشی کار از مدل‌های مختلفی از کاشی قبیل : آجری ، سرامیکی ( لعاب‌دار و بدون لعاب ) ، موزاییکی ، پرسلانی ، سنگ‌فرش  ، معدنی و … در این کاشی کاری ها استفاده می کند  .

 


 

تفاوت کاشی و سرامیک :

در سرامیک ، لعاب رویی از جنس سرامیک است که در اصل به آن کاشی سرامیکی گفته می‌شود . در مقابل رویه کاشی را ماده‌ای شیشه‌ای تشکیل می‌دهد.

 

کاشی کاری سنتی

 

در کاربرد کاشی و سرامیک ، کاشی‌ ها معمولاً دارای قطر کمتر و ظرافت بیشتر هستند . به همین دلیل استفاده از آن‌ها برای کف توصیه نمی‌شود . در مقابل ، مقاومت سرامیک‌ها آن‌ها را مناسب کف و مکان‌های پر رفت‌ و آمد کرده است.

 


 

 

کاشی کاری مدرن :

در کاشی کاری مدرن با کمک کاشی کاری های تزیینی می توانید با کمک کاشی کار در تهران ما یک تابلو هنری بسازید و ظاهر متفاوتی به فضای داخلی ساختمان خود ببخشید . حضور یک تابلو کاشی کاری مدرن طراحی شده توسط کاشی کار در تهران و قاب شده در فضایی مانند حمام و سرویس بهداشتی ، دیوار پشت تخت و یا آشپزخانه و اتاق ها ، ظاهر بسیار متفاوتی به دکوراسیون داخلی ساختمان شما در  چنین فضاهایی می بخشد .

 

کاشی کاری ساختمان

 

اندازه کاشی :

ازآنجایی‌که کاشی‌ها در اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند . لذا انتخاب اندازه کاشی در کاشی‌کاری ساختمان بسیار مهم است. کاشی کار در تهران خدمت از ما ، در محیط‌های کوچک از بکار بردن کاشی‌های بزرگ خودداری میکند . چراکه باعث کوچک‌تر نشان دادن محیط می‌شود . همچنین ظاهری ناموزون به وجود می‌آورد.

کاشی کاری ساده

 

میزان کاشی موردنیاز برای کاشی کاری ساختمان :

برای محاسبه میزان کاشی موردنیاز برای کاشی کاری ساختمان در تهران ابتدا باید مساحت کار بوسیله ی کاشی کار در تهران تخمین زده شود ، برای این کار کاشی کار مساحت تمامی مناطق موردنظر برای کار کاشی کاری جمع زده می‌شود و سپس حدود 10 درصد بیشتر کاشی تهیه می کند .

 

 

قیمت کاشی‌کاری ساختمان :

در محاسبه قیمت نصب کاشی در  کار کاشی کاری در تهران  عوامل متعددی تأثیر دارد . از قبیل متراژ ، نوع کاشی‌کاری در تهران ، مدل اجرا ، محل کار کاشی کاری در تهران ، کیفیت کار و…  ما کار کاشی‌کاری در تهران را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با اعزام بهترین و ماهر ترین کاشی کار در تهران به شما ارائه می‌دهیم . فقط کافی است برای انجام کار کاشی کاری در تهران  با ما تماس بگیرید .

 

در صورت نیاز به کاشی کار در تهران ، برای انجام کار کاشی کاری در تهران  و همچنین اطلاع از قیمت ها و شرایط ،  با خدمت از ما تماس بگیرید. 

 

نحوه کاشی‌کاری :

اصولاً کار کاشی کاری در تهران به دو شیوه کاشی کاری دوغابی و کاشی کاری چسبی انجام می‌شود . روش کاشی کاری چسبی برای سطوح هموار و روش دوغابی برای سطوح ناهموارتر پیشنهاد کاشی کار در تهران ما می باشد . همچنین بسته به نوع کاشی‌کاری ساده یا کاشی‌کاری مدرن یا کاشی‌کاری سنتی این موارد انتخاب می‌شوند .

 

کاشی کاری در تهران

 

اصول کاشی‌کاری :

 

کاشی کار در تهران ( نصاب کاشی )خدمت از ما دقت دارد که حتماً موارد زیر رعایت شود :

 

  • فاصله رد نخ هایی که بر روی دیوار در بندکشی‌ برای انجام کاشی کاری رسم شده ، باید همه هم‌اندازه باشند .
  • گوشه‌های کار در حین کاشی کاری کاملاً 90 درجه باشد .
  • پذیرایی ، هال و اتاق‌خواب‌ها نباید شیب دار باشد و از طرفی شیب حمام آشپزخانه و سرویس بهداشتی باید برای کاشی کاری مناسب باشد .
  • در کنار درها باید به نحوی تراز کاشی ها و دیوار و کف صورت بگیرد که امکان استفاده از فرش وجود داشته باشد .

 

جالب است بدانید : کاشی های برآمده یا فرورفته ؟

 

کاشی کار در تهران

 

کاسا سرامیکا، شرکت کارخانه‌ی تولید کاشی و سرامیک کف در انگلستان، اخیرا در شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر خبرساز شده است . هرچند شاید دلیلی نداشته باشد کسی بخواهد در راهروی یک نمایشگاه بدود ؛ اما به‌هرحال این طرح باعث می‌شود اگر کسی چنین تصمیمی دارد ، قبل از اقدام با نگاهی به کف راهرو از این کار منصرف شود . با اینکه طراحان انگلیسی به ما اطمینان می‌دهند که این کاشی‌ها کاملا مسطح هستند ، وقتی از زوایای خاصی به آن‌ها نگاه کنیم واقعا به نظر می‌رسد که گودال بزرگی در وسط راهرو وجود دارد . جالب‌تر آن‌ که وقتی از سمت مقابل نگاه کنید، آن گودال مانند یک برآمدگی بزرگ به نظر می‌آید . هر دو حالت باعث می‌شوند که بازدیدکنندگان آن محل از حرکت سریع در آن بخش خودداری کنند .

 

کار کاشی کاری در تهران را به ما بسپارید . با کیفیت ترین کار کاشی کاری در تهران ، همراه با مناسب ترین قیمت کاشی کاری با اعزام بهترین کاشی کار در تهران را در کار کاشی کاری در تهران از خدمت از ما بخواهید .

 

کاشی‌کاری ساختمان ، همان‌طور که مشاهده نمودید یک کار مهم و تخصصی است که انجام آن توسط کاشی کار های  متخصص و باتجربه می‌تواند خیال شمارا از زیبایی و کیفیت کاشی کاری ساختمان راحت کند . برای انجام کار کاشی کاری در تهران با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت کاشی کاری ساختمان در تهران ، می‌توانید با مجموعه خدمت از ما تماس بگیرید . از دیگر خدمات ما میتوان به گچ کاری ، بنایی و سرامیک کاری نیز اشاره کرد .

 

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

کار کاشی کاری در تهران
5 امتیاز از 4 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن