قیمت نصب توالت فرنگی

ارائه تمامی خدمات نصب توالت فرنگی فقط در تهران ،شیراز ،کرج،اصفهان،قزوین،قم،کیش، اهواز،مشهد،تبریز

02162829000   تماس سراسری

 

مقرون به صرفه ترین قیمت نصب توالت فرنگی

 

قیمت نصب توالت فرنگی از فاکتور های اساسی نصب توالت می باشد. میزان اجرت هر نصاب متفاوت است اما خدمت از ما با مقرون به صرفه ترین هزینه، اجرت نصب توالت فرنگی و هزینه نصب لوله کشی توالت فرنگی شما را کاهش می دهد.

ما با ارائه خدمات خود در کمترین زمان و بهترین کیفیت با یک تیم حرفه ای و متخصص تجربه خوبی برایتان به ارمغان می آوریم. در ادامه با بیان مطالبی راجع به نصب توالت فرنگی، شما را از نحوه قیمت گذاری مطلع کنیم.

 

قیمت نصب توالت فرنگی

 

عناوین مطالب در قیمت نصب توالت فرنگی

 

check1 هزینه نصب توالت فرنگی در خدمت از ما

check1 نحوه درخواست نصاب توالت فرنگی در خدمت از ما

check1 مدل های مختلف توالت فرنگی

check1 مدلهای توالت فرنگی از نظر سیستم تخله آب

check1 عوامل موثر در قیمت نصب توالت فرنگی

check1 ویژگی های منحصر به فرد نصاب توالت فرنگی در خدمت از ما

 

میدونستی با نصب اپلیکیشن خدمت از ما چند دقیقه تا حاضر شدن تیم تاسیسات و لوله کشی در محل شما فاصله ای نیست ؟

همین الان اپلیکیشن خدمت از ما را دانلود کن و 10 هزار تومان اعتبار اولیه هدیه بگیر.

 

هزینه نصب توالت فرنگی در خدمت از ما

 

به جهت برآورد هزینه در خدمت از ما اول باید چند پارامتر را بررسی کرد. مواردی مانند مدل سرویس بهداشتی، نحوه لوله کشی ساختمان، هزینه نصب شیرآلات و جنس شیرآلات مصرفی از موارد مهم در تخمین قیمت ما می باشد.

 

نصاب های توالت فرنگی ما با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت در اسرع وقت، توالت فرنگی شما رانصب می کنند چون هدف اصلی ما رضایت شماست

 

نحوه درخواست نصاب توالت فرنگی در خدمت از ما

 

تیم خدمت از ما با دارا بودن بهترین و با تجربه ترین نصاب توالت فرنگی  راه های مختلفی را جهت رفاه حال شما عزیزان برای خواست نیرو در نظر گرفته است.

روش اول : تماس مستقیم با شماره های زیر و پاسخگوی سریع ورسیدن فوری  نصاب توالت فرنگی خدمات از ما

شماره تلفن نصاب توالت فرنگی ? 02162829000  

روش دوم: تکمیل و ارسال فرم درخواست نصاب توالت فرنگی

روش سوم:  دانلود اپلیکیشن خدمت از ما که یک خدمت هوشمند برای رفاه و راحتی هرچه بیشتر شما عزیزان ساخته شده و میتوانید از خدمات نصب توالت فرنگی ، خدمت از ما استفاده کنید.

 

مدل های مختلف توالت فرنگی

 

به طور کلی توالت های فرنگی شامل سه دسته کلی هستند. نرخ نصب توالت فرنگی و اجرت نصب توالت فرنگی در مدلهای مختلف و همچنین جنس های مختلف، متفاوت می باشد.

پارامتر های متغیر در انتخاب توالت فرنگی که هنگام خرید باید به آن دقت کنید شامل موارد زیر است.

 1. شکل و سایز کاسه
 2. ارتفاع صندلی
 3. طراحی دریچه چاه
 4. مکان و نحوه عملکرد فلش تانک
 5. طراحی نشیمنگاه
 6. جنس قالب کلی توالت فرنگی

پارامتر های فوق بسته به کاربرانی که از آن استفاده می کنند و محل مورد استفاده، طراحی های متفاوتی دارد. به طور مثال طراحی متناسب با سالمندان، بیمارانِ بیمارستانی و طراحی متناسب با کودکان دارای طرحی مشابه نمی باشد.

اما به طور کلی طراحی توالت های فرنگی عمومی شامل سه مدل زیر است.

 

توالت فرنگی یک تیکه

 

در این نوع از توالت ها بین کاسه و مخزن اتصال برقرار است. همین اتصال سبب افزایش دستمزد نصب توالت فرنگی و جلای بیشتر آن می شود. با این ساختار، نظافت توالت و شست و شو ی آن راحت تر می شود.

 

توالت فرنگی دو تیکه

 

توالت های دو تیکه دارای مخزن و کاسه توالت مجزا از هم هستند. این توالت ها نسبت به انواع دیگر کم هزینه تر می باشند. مشکل اصلی این توالت ها قابلیت محدودشان در نظافت بوده به این صورت که نظافتشان به راحتی صورت نمی گیرد. علاوه بر این جابه جایی و حرکت مخزن و ناهماهنگی با کاسه از دیگر معایب این نوع توالت ها می باشد.

 

 

 تا اینجا با دو مدل از مدلهای توالت فرنگی آشنا شدید. با ارسال ایمیل از تخفیف های خدمت از ما آگاه شوید.

 

توالت فرنگی هنگ

 

این واژه از کلمه انگلیسی Wall Hung گرفته شده و به معنای آویزان از دیوار است. دلیل این نامگذاری به این جهت بوده که این توالت ها به دیواره چسبیده و هیچگونه پایه ای ندارند . این ویژگی سبب اشغال فضای کمتر، زیبایی و همچنین نظافت راحتر آنها می شود. لازم به ذکر است که این توالت ها هزینه بسیار بیشتری نسبت به دو مدل قبل دارند. اما نکته مهم در این توالت ها لوله کشی ساختمان است که باید به طور صحیح صورت بگیرد.

در زیر مواردی از مزایا و معایب این توالت ها را ذکر میکنم. مزایای این توالت ها شامل:

 1. صرفه جویی در آب
 2. قابلیت تنظیم ارتفاع
 3. کاهش صدای مزاحم
 4. شستشوی راحت تر
 5. استحکام بالا
 6. اشغال فضای کمتر

و از معایب آن به موارد زیر می توان اشاره نمود

 1. هزینه بالا
 2. تعمیر سخت تر
 3. هزینه نصب بالاتر
 4. نیاز به فضای کافی دیوار

با کوچک شدن محل های مسکونی استفاده از این توالت ها بیشتر شده و شاهد سیر صعودی در استفاده از این نوع توالت ها هستیم.

 

دستمزد نصب توالت فرنگی

 

مدلهای توالت فرنگی از نظر سیستم تخله آب

 

نحوه تخلیه آب از تانک به درون کاسه توالت فرنگی منحصر به فرد می باشد در اینجا با چند روش از روش های تخلیه آب آشنا شوید. لازم به ذکر است این روش ها ربطی به نوع لوله کشی ساختمان ندارند.

 

سیستم تخلیه ریزشی یا آبشاری ( Wash Down Flushing System )

 

در این روش یا همان سیستم تخلیه آبشاری (ریزشی) اساس کار فشار بالای آب میباشد. این سیستم شستشو بطور معمول در توالت فرنگی های دو تکه وجود دارد. نحوه عملکرد آن به این صورت می باشد که آب با فشار از مخزن به سمت لبه های فرنگی منتقل می شود و از آن جا به صورت آبشاری از بالا به پایین می ریزد. از مزایای این روش میتوانیم به این مورد اشاره کنیم که مشکل گرفتکی ناشی از تخلیه موادی مانند دستمال کاغذی وجود ندارد و از معایب آن مصرف بالای آب و صدای زیاد ناشی از ریزش آب می باشد.

 

سیستم تخلیه گردابی ( Vortex Flushing System )

 

روش دوم تخلیه گردابی میباشد. در این سیستم تخلیه آب از داخل مخزن توالت فرنگی به درون بدنه نشیمنگاه هدایت و از آنجا وارد کاسه توالت فرنگی می شود و با عمل چرخش عمل تخلیه انجام می شود. معایب این روش مصرف بالای آب و افزایش زمان تخلیه نسبت به ریزشی می باشد. اما صدای حاصله بسیار کمتر از حالت ریزشی بوده .همچنین در این روش به دلیل کوچک بودن مخزن خروجی آب، امکان گرفتگی، بسیار بالا می‌باشد.

 

سیستم تخلیه واترجت ( Water Jet Flushing System )

 

در سیستم تخلیه واتر جت ۶۵% از آب به صورت گردابی و چرخشی و ۳۵% به صورت شوتینگ وارد می شود. تلفیق قدرت چرخشی و شوتینگ آب باعث شده است که قدرت تخلیه بالایی داشته باشد و به یکی از پر استفاده‌ترین انواع توالت‌های فرنگی در ایران تبدیل شود. عملکرد تخلیه بهتر ، صدا و مصرف آب کمتر از مزایای این روش نسبت به روش های قبل است. معایب این روش نیز امکان گرفتی بسیار بالا و در صورت قرار نگرفتن در سطح تراز ، اختلال در عملکرد آن میباشد.

 

سیستم تخلیه توربوجت ( Turbo Jet Flushing System )

 

این روش از جدیدترین روش های تخلیه است. این سیستم تخلیه نیز همانند سیستم تخلیه واترجت از مکانیزم شوتینگ یا پرتاب بهره می گیرد. تفاوت سیستم تخلیه توربوجت با سیستم تخلیه واترجت در مکانیزم شستشوی کاسه توالت فرنگی می باشد. در سیستم توربوجت علاوه بر سیستم شوتینگی که در کف توالت فرنگی تعبیه شده است در بالای کاسه نیز دو سیستم شوتینگ دیگر قرار داده شده است که باعث می شود عمل تخلیه در مدت زمان کمتر و با مصرف آب کمتر در مقایسه با دیگر مدل ها صورت پذیرد.

 

میزان قیمت برای اجرای نصب توالت فرنگی چقدر است؟

قیمت نصب توالت فرنگی

 

 

قابل ذکر است که تمامیه قیمت گذاری ها برای ارائه خدمات نصب توالت فرنگی دقیقا مطابق با نرخ اتحادیه بوده و کاملا منصفانه تعیین شده است.در بازه ای که جلو روی شما است ،  حداقل و حداکثر قیمت درج شده است.

 

 

 

 


عوامل موثر در اجرت نصب و هزینه نصب لوله کشی توالت فرنگی

 

نرخ نصب توالت فرنگی به پارامتر های مختلفی وابسته است. این عوامل بسته به پیچیدگی فرایند لوله کشی ساختمان و نصب خود توالت متغیر می باشد. مهم ترین این عوامل شامل موارد زیر است.

 

1- هزینه نصب لوله کشی توالت فرنگی

 

دستمزد لوله کش ساختمان در نصب توالت فرنگی یک نرخ ثابت دارد. لازم به ذکر است هزینه نصب لوله کشی توالت فرنگی در قیمت نصب توالت فرنگی بسیار موثر است. این هزینه بسته به قیمت مصوب و پیچیدگی کار برآورد می شود.

 

2-اجرت نصب توالت فرنگی

 

نرخ نصب توالت فرنگی بسته به نوع آن که یک تیکه، دو تیکه و یا هنگ است متفاوت می باشد. در واقع دستمزد نصب توالت فرنگی ، بسته به مدل و مکان نصب توالت فرنگی متغیر می باشد.

 

3-مواد و وسایل شامل شیرآلات و اتصالات

 

نوع شیرآلات تاثیر زیادی در هزینه نصب شیرآلات توالت فرنگی خواهد گذاشت. تمام تلاش تیم خدمت از ما این است که با کمترین هزینه بهترین کیفیت را برایتان به ارمغان آوریم.

 

4-مدل توالت فرنگی

 

مدل توالت فرنگی نیز عامل مهم در تعیین قیمت نصب توالت فرنگی است. به طور مثال نصب توالت مدل هنگ از سایر رو ها هزینه بیشتر و همچنین اجرت بیشتری می برد و این به علت پایه نداشتن و آویزان بودن آن است.

 

ویژگی های منحصر به فرد نصاب توالت فرنگی در خدمت از ما

 

 • انجام کلیه امور نصب توالت فرنگی با جدیدترین متد روز دنیا
 • تعیین عادلانه قیمت نصب توالت فرنگی
 • تحویل سریع و با کیفیت توالت فرنگی شما
 • اعزام لوله کش ساختمان و انجام فعالیت های لوله کشی ساختمان

 

اگر نیاز به یک نصاب توالت فرنگی حرفه ای و متعهددارید تنها کافیست با شماره زیر تماس برقرار کنید.

 

? 02162829000

 

اجرت نصب توالت فرنگی

 

قیمت نصب توالت فرنگی
5 امتیاز از 3 رای

2 Comments

 1. مریم گفت:

  سلام میخاستم ببینم شما جابه جایی توالت سنتی به فرنگی رو هم انجام میدین؟

  • خدمت از ما گفت:

   با سلام
   بله کار تبدیل توالت توالت ایرانی به فرنگی هم قابل ارائه شدن است البته در شهرهای ذکر شده .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید