عیب یابی آیفون تصویری

خدمات تعمیر و عیب یابی آیفون تصویری در تهران،شیراز،کرج

خدمات تعمیر و عیب یابی آیفون تصویری در تهران،شیراز،کرج 

 

عیب یابی آیفون تصویری را به متخصصان با تجربه و کاربلد ما بسپارید!!!

عیب یابی آیفون تصویری یکی دیگر از خدمات برقکاری ما در بخش نصب و تعمیر آیفون تصویری است. چندین سوال رایج  که مشتریان در زمان عیب یابی آیفون تصویری از برقکاران متخصص ما می پرسند معمولا به این صورت است که چرا آیفون تصویری ما صدا دارد اما تصویر نه؟ آیفون تصویری ما به لحاظ صدا و تصویر درست است اما درب ساختمان را باز نمی کند؟ نحوه عیب یابی آیفون تصویری به چه صورت است؟

برقکاران متخصص ما با توجه به تجربه و مهارتی که در زمینه عیب یابی آیفون تصویری دارند به طور کامل و دقیق به این سوالات پاسخ می دهند و مشکل آیفون تصویری را رفع می کنند.اگر شماهم سوالات این چنینی در خصوص عیب یابی آیفون تصویری دارید در ادامه مطالب با ما باشید به پاسخ های روشنی برای سوالاتتان خواهید رسید.

 

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد عیب یابی آیفون تصویری در فضای وب خوانده می شود بیشتر در مورد:

 • عیب یابی آیفون تصویری الکتروپیک 1286
 • عیب یابی آیفون تصویری سیماران
 • عیب یابی آیفون صوتی pdf
 • تصویر نداشتن آیفون تصویری
 • کتاب تعمیر و عیب یابی آیفون و تلفن
 • رفع اشکال ایفون تصویری تابا
 • خرابی آیفون تصویری تابا
 • تنظیمات آیفون تصویری الکتروپیک

 

 

عیب یابی آیفون تصویری

 

فهرست مطالب عیب یابی آیفون تصویری

 

* هزینه تعمیر و عیب یابی آیفون تصویری در خدمت از ما

* راه های ارتباط با کارشناسان خدمت از ما برای عیب یابی آیفون تصویری

* آشنایی با عملکرد آیفون تصویری در ساختمان

* نحوه ی عیب یابی آیفون تصویری

* چه زمانی باید به عیب یابی آیفون تصویری توجه کرد

* فواید عیب یابی بموقع آیفون تصویری

* سایر خدمات خدمت از ما 

 

هزینه تعمیر و عیب یابی آیفون تصویری در خدمت از ما

 

روند تعیین هزینه تعمیر و عیب یابی آیفون تصویری در خدمت از ما به این صورت است که پس از درخواست ، نیروی تعمیرکار به محل مراجعه می کند و پس از بررسی و عیب یابی آیفون تصویری یک قیمت مشخص تعیین میکند و هزینه ها با توجه به نوع خرابی و قطعات مورد نیاز آیفون تصویری هزینه ها متغیر است.

 

با خدمت از ما تنها به یک تعمیر و عیب یابی ویژه و با کیفیت بیندیشید و دغدغه ای از نظر هزینه تعمیر و عیب یابی آیفون تصویری خود نداشته باشید چون هدف اصلی ما جلب رضایت شما و کیفیت انجام کار است.

 

راه های ارتباط با کارشناسان خدمت از ما برای عیب یابی آیفون تصویری

 

خدمت از ما جهت رفاه حال شما عزیزان و برقراری هرچه سریع تر ارتباط با کارشناسان خود چند راه برای ارتباط گیری در نظر گرفته است :

راه اول: از طریق پرکردن فرم درخواست اینترنتی نیروی تعمیرکار آیفون تصویری و بررسی درخواست شما از طریق پشتیبانان خدمت از ما و اعزام فوری نیرو به محل مورد نظر.

 

راه دوم : از طریق دانلود اپلیکیشن “خدمت از ما” و ثبت درخواست تعمیر و عیب یابی آیفون تصویری در اپلیکیشن.

 

آشنایی با عملکرد آیفون تصویری در ساختمان

 

آیفون تصویری از دو بخش اصلی پنل و مانیتور و یک بخش سیم کشی تشکیل شده است پنل ها در بیرون ساختمان هستند و وظیفه اصلی آنها انتقال صدا و تصویر به مانیتور است و مانیتور که در بخش داخلی ساختمان است وظیفه نمایش تصویر و انتقال صدا را دارد.

پنل و مانیتور وظایف خود را به کمک یک رشته سیم انجام می دهند که این رشته سیم ها به طور معمول در چها رنگ آبی ، قرمز ، زرد و سفید هستند.

سیم سفید وظیفه انتقال تصویر و سیم قرمز انتقال صدا از مانیتور به پنل را دارند ، سیم آبی و زرد هم برای پنل و راه اندازی مانیتور هستند.

 

نحوه ی عیب یابی آیفون تصویری

 

همانطور که قبلا گفتیم آیفون تصویری از مجموعه ای از سیم ها تشکیل شده است که عدم اتصال صحیح و یا قطع اتصال این سیم ها باعث اختلال در عملکرد صحیح آیفون تصویری می شود که برخی از این عیب ها و مشکلات به صورت زیر هستند:

 

1- تصویر نداشتن آیفون تصویری

 

یکی از رایج ترین و مهم ترین مشکلاتی که در زمان عیب یابی آیفون تصویری معمولا مطرح می شود این است که آیفون ما زنگ می خورد صدا هم دارد اما تصویری در مانیتور نشان داده نمی شود در این حالت به احتمال زیاد سیم کشی ها به طور نادرست به هم متصل شده اند حتما سیم کشی را چک کنید و از اتصال درست سیم ها به یکدیگر و پنل و مانیتور مطمئن شوید.

 

2- صدای زنگ مانیتور قطع شده است

 

این مشکل می تواند از سه بخش سیم کشی آیفون تصویری ، بلندگوی آیفون و یا برد آیفون باشد که ابتدا لازم است سیم کشی ها کاملا بررسی و در صورت قطع اتصال یا عدم اتصال صحیح درست شود یا اینکه بلندگوی آیفون دچار سوختگی شده است که در اینصورت باید بلندگوی آن تعویض شود اما اگر مشکل از برد آیفون بود کارتخصصی می شود و باید توسط تعمیرکار متخصص تعمیر شود.

 

3-مانیتور اصلا خاموش نمی شود

 

اگر بعد از بازشدن درب ساختمان آیفون بعد از حداکثر زمانی یعنی 90 ثانیه خاموش نشد این یک هشدار برای خرابی برد آیفون است و باید فورا با یک تعمیرکار آیفون تصویری تماس برقرار کنید تا با گذشت زمان موجب خرابی بیشتر و قطعی در آیفون تصویری نشود.

 

 جهت بهره مندی از کد تخفیف خدمات ما ، تنها کافی است ایمیلتان را ارسال کنید  ?

 

 

4- تمام واحد ها یک سره زنگ می خورد

 

گاهی شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با زنگ زدن یکی از واحد ها تمامی واحدهای یک ساختمان زنگ می خورد و این امر موجب شاکی شدن همسایگان از این مسئله باشد علت این مشکل شاید از سوخته شدن زنر 10 ولتی در پنل است.

 

5-نویز دار شدن تصویر

 

یکی دیگر از مشکلات رایج در عیب یابی آیفون تصویری نویزدار یا برفکی شدن تصویر است اگر با چنین مشکلی در آیفون تصویری خود مواجه شدید علت را در خرابی دوربین بررسی کنید در غیر اینصورت برای رفع نویز آیفون تصویری خود می توانید از یک تعمیرکار حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.

 

6-درب بازکن عمل نمی کند

 

در عیب یابی آیفون تصویری در این بخش می توان 4 علت عمده برای آن در نظر گرفت 1-ترانس مشکل دارد 2-قفل درب بازکن ایراد دارد 3-سیم رابط بین رله و قفل درب بازکن اتصالی دارد 4-رله درب بازکن خراب است که در برابر این 4 علت می توان از 4 روش زیر برای رفع مشکل آن استفاده کرد.

1-ترانس و فیوز و سیم آن را چک و در نهایت تعویض کنید 2-تعویض قفل در صورت خرابی 3-سیم را چک کرده و یا تعویض کنید 4- تعمیر پنل یا تعویض رله برای رفع مشکل در هرکدام از این بخش ها نیاز به تجربه و اطلاعات مفیدی از نحوه صحیح عیب یابی آیفون تصویری است.

 

عیب یابی آیفون تصویری

 

چه زمانی باید به عیب یابی آیفون تصویری توجه کرد

 

عیب یابی آیفون تصویری منحصر به زمان و وقت مشخصی نیست اما جهت بهبود عملکرد آیفون تصویری نیاز است که بطور دوره ای سرویس و عیب یابی شود تا کوچک ترین مشکلات رفع شود تا در طولانی مدت به یک مشکل بزرگ تر و غیر قابل تعمیر مبدل نشود.

 

شما عزیزان در هرروز از سال حتی روزهای تعطیل که نیاز به استفاده از خدمات خدمت از ما برای سرویس و عیب یابی آیفون تصویری خود داشتید می توانید با خدمت از ما ارتباط برقرار کنید.

 

فواید عیب یابی بموقع آیفون تصویری

 

 • عدم قطع تصویر در آیفون تصویری
 • بهبود عملکرد صحیح آیفون تصویری
 • کاهش هزینه تعمیر آیفون تصویری
 • عدم خرابی دائم آیفون تصویری در طولانی مدت
 • صرف زمان کوتاه تر برای تعمیر آیفون تصویری

 

سایر خدمات خدمت از ما 

 

 • عیب یابی آیفون صوتی تابا
 • رفع خرابی آیفون تصویری تابا
 • عیب یابی آیفون تصویری سیماران
 • تعمیر و عیب یابی آیفون تصویری سامسونگ
 • نصب آیفون تصویری
 • تعمیر برد آیفون تصویری

 

جمع بندی مطالب

 

امید است که با مطالعه این مطلب به یک پاسخ روشن و واضحی برای سوالات خود در خصوص عیب یابی آیفون تصویری رسیده باشید و به راحتی بتوانید کار تعمیر آیفون تصویری خود را انجام دهید اما پیشنهاد ما این است که کار تعمیر و عیب یابی آیفون تصویری را به یک متخصص حرفه ای و با تجربه بسپارید تا از پرداخت هزینه های جانبی و چندبرابری در امان باشید.

 

نیاز به یک متخصص عیب یابی آیفون تصویری دارید ؟ درخواست خود را ثبت کنید

 

تعمیر کولر گازی در رشت

عیب یابی آیفون تصویری
5 امتیاز از 5 رای

3 Comments

 1. عابدی گفت:

  سلام آیفون تصویری ما چند وقت بعد از نصب دچار مشکلات و خرابی های زیادی شد واقعا نصب صحیح و اصولی آیفون تصویری بهظرم مهم تر از خرید آیفون تصویری است.

 2. کبیری گفت:

  سلام وقت بخیر ..مطلب خوبی بود با یکی از مشکلات آیفون صوتی منزلمان آشنا شدیم و توانستیم با مطالعه مطالب شما رفعش کنیم.

 3. کبیری گفت:

  سلام وقت بخیر ..مطلب خوبی بود با یکی از مشکلات آیفون صوتی منزلمان آشنا شدیم و توانستیم با مطالعه مطالب شما رفعش کنیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن