نصب شیرآلات

نصب شیرآلات و ارائه تمامی خدمات لوله کشی در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، قزوین، قم، کیش، اهواز، مشهد، تبریز

☎02162829000☎

نصب شیرآلات

 نصب شیرآلات , نصب شیرآلات ,  نصب شیرآلات اهرمی , نصب شیر اهرمی , قیمت نصب شیرالات 

نصب شیرآلات , دستمزد نصب شیرآلات , تعرفه نصب شیرآلات ساختمانی , اجرت نصب شیرآلات ساختمان , اجرت نصب شیرآلات بهداشتی , راهنمای نصب شیر روشویی راسان , نصب شیر روشویی قهرمان , نحوه نصب شیر اهرمی سینک , نحوه بستن شیر پیسوار , نصب شیرآلات 

نصب شیرآلات اهرمی , نصب شیر پیسوار , نصب شیر روشویی قهرمان , طریقه نصب شیر ظرفشویی شلنگدار قهرمان , راهنمای نصب شیر روشویی راسان , طریقه نصب شیر ظرفشویی شلنگدار راسان , نحوه نصب شیر اهرمی توالت , نحوه نصب شیر ظرفشویی کلار , فیلم آموزش نصب روشویی , نصب شیرآلات اهرمی 

نصب شیر اهرمی , نحوه نصب شیر اهرمی توالت , طریقه نصب شیر اهرمی ظرفشویی قهرمان , نصب شیر پیسوار , نصب شیر روشویی قهرمان , راهنمای نصب شیر روشویی راسان , طریقه نصب شیر ظرفشویی شلنگدار قهرمان , نحوه نصب شیر ظرفشویی کلار , طریقه نصب شیر ظرفشویی شلنگدار راسان , نصب شیر اهرمی 

قیمت نصب شیرآلات , اجرت نصب شیرآلات بهداشتی , تعرفه نصب شیرآلات , نصب شیر اهرمبی ساختمانی , قیمت نصب توالت فرنگی , دستمزد نصب شیرآلات , هزینه نصب شیرآلات ساختمان , هزینه نصب فلاش تانک , نرخنامه لوله کشی ساختمان 97 , قیمت لوله کشی ساختمان 97, قیمت نصب شیرآلات 

قیمت نصب شیرآلات , نصب شیر اهرمی , نصب شیرآلات اهرمی , نصب شیرآلات 

 

نصب شیرآلات یکی از خدمات پردرخواست دسته خدمت لوله کشی ساختمان است. در این نوشته ما برای شما عزیزان به شرح کاملی از نصب شیرآلات پرداخته‌ایم. البته نصب شیرآلات مواردی مانند نصب شیرآلات اهرمی و نصب شیر اهرمی را نیز پوشش می‌دهد.

علاوه بر نصب شیرآلات, در این نوشته برای شما به مواردی دیگر ازجمله قیمت نصب شیرآلات, اجرت نصب شیرآلات بهداشتی, تعرفه نصب شیرآلات , قیمت نصب شیرآلات بهداشتی و به صورت کلی قیمت نصب شیرآلات پرداخته‌ایم. با ما همراه بمانید.

جالب است بدانید در وب, عبارات زیر نیز در کنار نصب شیرآلات جستجو می‌شوند:

 • دستمزد نصب شیرآلات
 • تعرفه نصب شیرآلات ساختمان
 • اجرت نصب شیرآلات ساختمان
 • اجرب نصب شیرآلات بهداشتی
 • قیمت نصب شیرآلات بهداشتی
 • راهنمای نصب شیر روشویی راسان
 • نصب شیر روشویی قهرمان
 • نحوه نصب شیر اهرمی سینک

 

نصب شیرآلات

 

نصب شیرآلات و سوالات مرتبط به آن:

 • قیمت نصب شیرآلات بهداشتی حدودا چقدر است؟
 • دستمزد نصب شیرآلات بهداشتی 
 • تعیین نرخ نصب شیرآلات توسط چه نهادی است؟
 • چرا باید برای نصب شیرآلات باخدمت از ما تماس بگیرم؟

 

قیمت نصب شیرآلات 

همه کسانی که با نحوه نصب شیر آلات آشنایی دارند به خوبی می دانند که قیمت نصب شیرآلات به عوامل متعددی مانند قیمت شیرآلات، تعداد شیرآلات، محل نصب شیرآلات, اجرت نصب ساختمان و… بستگی دارد خدمت از ما هم به تبع از همین عوامل برای تعیین قیمت خود استفاده می‌کند البته با این تفاوت که هیچ مبلغ اضافی به عنوان اجرت نصب بهداشتی دریافت نمی کند.

 

اجرت نصب شیرآلات ساختمانی

این سوالی که معمولا افراد در مواجه با خرابی شیرآلات به ذهنشان میرسد. خدمت از ما در پاسخ به این سوال می گوید که اگر میزان خرابی شیرآلات شما زیاد است بهترین هزینه، هزینه نصب شیرآلات جدید است اما اگر شیرآلات شما تنها نیاز به یک سرویس و تعمیر جزیی دارند دستمزد تعمیر آن به نسبت دستمزد نصب شیرآلات بهداشتی جدید کمتر خواهد بود.

 

بازه قیمت سرویس و نصب شیرآلات اهرمی

نصب شیرآلات

 

 

قیمت نصب شیرآلات بهداشتی (نصب شیرآلات اهرمی یا نصب شیر اهرمی و …) بسیار منصفانه بوده به طوری که تمام قیمت گذاری ها برای دستمزد نصاب و سرویسکاران خدمت از ما از سوی اتحادیه تایید شده است .

 

 

 


تعیین نرخ نصب شیرآلات توسط چه نهادی است؟

تعیین نرخ نصب شیرآلات (نصب شیرآلات اهرمی یا نصب شیر اهرمی و …) هرساله به عهده سازمان برنامه ریزی و بودجه است و این سازمان برای هر خدمات ساختمانی یک نرخ نامه مجزا مشخص می کند مثلا در ابتدای سال 97 یک نرخ نامه به نام، نرخ نامه لوله کشی ساختمان 97 به اتحادیه لوله کشی ساختمانها برای هر خدمات لوله کشی ارائه داده است.

در خدمت از ما نرخ نصب شیرآلات هم چون جزو دسته خدمات لوله کشی ساختمان  به حساب می آید دقیقا مطابق با همین نرخ نامه تعیین می گردد.


نصب شیر اهرمی

بله شما عزیزی که نیازمند به یک نصاب حرفه ای جهت نصب شیر آلات منزلتان هستید ابتدا یا با شماره ی 02162829000 و یا اینکه از طریق پر کردن فرم درخواست اینترنتی لوله کش ساختمان با کارشناسان ما ارتباط برقرار می کنید.

کارشناسان ما با چندین پرسش ابتدا از نوع خدمات مورد نیاز شما آشنا می شوند سپس با اعزام یک تیم تعمیرکار و مشاهده محل انجام خدمت با توجه به پارامترهای تعیین قیمت که در بالا ذکر شد قیمت نصب شیرآلات را روشن و واضح به خدمتتان عرض می کنند.

 

راهنمای کامل نصب شیرآلات سرویس بهداشتی

معمولا در ساختمانها کاربرد نصب شیرآلات در سه بخش شیرآلات سرویس بهداشتی و حمام  ، شیرآلات روشویی، شیرآلات آشپزخانه هستند که نحوه نصب قسمت اصلی شیر تقریبا در همه آنها یکی است و تنها تفاوت نصب شیرآلات در آنها مربوط به بخش اتصالات به شیر است.

 

نصب شیرآلات

 

مراحل نصب شیرآلات سرویس بهداشتی

ما در اینجا قصد داریم نحوه نصب شیرآلات سرویس بهداشتی را به طور اختصار بیان کنیم.

1- ابتدا سمت کوچک لنگی ها را با تفلون بپیچید و سپس آنها را در محل خروج آب به دیوار وصل کنید.

2- پولکی ها را به روی لنگی ها محکم ببندید.

3- واشر را در کف شیر قرار دهید و شیر را با آچار محکم روی لنگی ها نصب کنید.

4- شلنگ توالت یا المک مخصوص خروجی آب را با استفاده از واشر مخصوص به شیر وصل کنید.

 

منظور از نصب آسان شیر چیست؟

یکی از موارد مهم که در میزان هزینه نصب شیرآلات شما تاثیر گذار است نوع شیر استفاده شده است.اگر شیر آسان نصب شو خریداری کرده باشید به دلیل راحت تر نصب شدن آن دستمزد نصب شیرآلات شما کمتر خواهد بود.

شیرآسان نصب شو شیری است که در آن برخلاف شیر های قدیمی که از پیچ و مهره های زیادی جهت نصب استفاده می شد تنها از تعداد کمی پیچ و مهره و با استفاده از قطعاتی مانند مُشتی که شبیه واشر بزرگی است کار نصب شیرآلات انجام می شود.

 

نکته قابل توجه در زمینه نصب شیرآلات این است که تعمیر و نصب شیرآلات خود را به یک تعمیرکار بدون اجرت نصب شیرآلات یا لااقل دارای کمترین میزان اجرت نصب شیرآلات بسپارید.

 

نکات مهم در نصب شیرآلات سرویس بهداشتی

همانطور که قبلا گفته شد یکی از بخش های مهم ساختمان شیرآلات و اتصالات مربوط به آن می باشد که از آنها استفاده زیادی می شود و رعایت 3 نکته مهم در هنگام نصب آن باعث کاهش هزینه آب مصرفی و هم چنین عدم پرداخت هزینه اضافی به عنوان هزینه نصب شیرآلات می شود  این نکات به صورت زیر است:

 1. خرید شیرآلات با کیفیت
 2. رعایت نکات فنی و استاندارهای نصب شیرآلات
 3. بکارگیری لوله کش های متخصص و مجرب جهت نصب شیرآلات

 

چرا باید برای نصب شیرآلات باخدمت از ما تماس بگیریم؟

شاید با مطالعه بخشی از این مطالب این سوال به ذهنتان برسد که چرا باید برای نصب شیرآلات با خدمت از ما تماس بگیریم؟ یا تفاوت هزینه نصب شیرآلات در خدمت از ما با سایر لوله کشان چقدر است که باید کار نصب شیرآلات خود را به آن بسپاریم؟

این سوال ها کاملا سوالات بجا و درستی هستند برای پاسخ به این سوال شما لازم است چند ویژگی منحصر بفرد خدمت از ما در ارائه خدماتش از دید مشتریان را بررسی کنید.

 

مزایای استفاده از خدمات نصب شیرآلات خدمت از ما

 • بیان یک قیمت مشخیص برای دستمزد نصب شیرآلات
 • نصب شیرآلات با بهترین و با کیفت‌ترین ابزار
 • نصب شیک ترین و جدید ترین نوع شیرآلات در بازار
 • پاسخگویی سریع کارشناسان و برخورد مناسب با مشتریان
 • رسیدن فوری تیم لوله کشی ساختمان 
 • عدم دریافت هزینه اضافی به نام اجرت نصب شیرآلات

 

سخن پایانی

در پایان سخن لازم است یک نکته را متذکر شویم که اگر نرخ نصب شیرآلات برایتان مهم است کار نصب شیرآلات خود را به یک فرد متخصص و مجرب بسپارید تا متحمل هزینه های اضافی و چند باره نشوید.

 

به دنبال یک نصاب شیرآلات حرفه ای می گردید؟ با شماره زیر تماس بگیرید

 ☎ 02162829000 

نصب شیرآلات

نصب شیرآلات
5 امتیاز از 9 رای

3 Comments

 1. akbari گفت:

  با سلام و وقت بخیر و خسته نباشید ..ممنون از این مطالب کامل و جامعتون در خصوص نصب شیر آلات .من واقعا لذت بردم

 2. بهرنگ گفت:

  با سلام
  فقط خواستید بپیچونید.چرا قیمت نصب شیرآلات را درج نکردید؟

  • خدمت از ما گفت:

   با سلام به شما
   در پست قیمت نصب شیرآلات نموداری درج شده است که به طور میانگین گویای قیمت ها است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید