مبل شویی و شستشوی مبل در منزل

مبل شویی و شستشوی مبل در منزل

شستشوی مبل در منزل در تهران و شیراز

شستشوی مبل در منزل در تهران و شیراز

 

مبل شویی و شستشوی مبل را به خدمت از ما بسپارید

مبل شویی و شستشوی مبل در منزل دغدغه‌ی بانوان در تمام طول سال و مخصوصا روزهای پایانی سال است. اغلب افراد شستشوی مبلمان در منزل را به حمل مبلمان به مراکز مبل شویی ترجیح می دهند. شستشوی مبل نیاز به شناخت پارچه‌ مبل ، مواد مبل شویی ، دستگاه مبل شویی و حتی نوع لکه ها دارد. همیشه شستن مبل در منزل با سرکه راه حل مناسبی نیست.

شستشوی مبل در منزل با قالیشویی متفاوت است و از مواد شوینده مخصوص مبلشویی استفاده می شود. پس برای شستشوی مبل و مبل شویی در منزل خود به دنبال مبل شویی ارزان نباشید. همیشه خشکشویی مبل را به بهترین مبل شویی (یا اگر در تهران هستید بهترين مبل شويي تهران ) بسپارید تا آسیبی به مبلمان شما وارد نشود.

 

بهترین مبل شویی

مبل شویی

 

شاید برایتان جالب باشد این روزها در مورد مبل شویی یا شستشوی مبل در فضای وب خوانده می شود بیشتر در مورد:

 • دستگاه شستشوی مبل در منزل
 • شستشوی مبل در منزل کرج
 • مبل شویی در منزل اسلامشهر
 • فیلم شستشوی مبل در منزل
 • شستشوی مبل در منزل مشهد
 • دستگاه مبل شویی دست دوم
 • قیمت شستشوی مبلمان در منزل اصفهان

 


 

خدمات مبل شویی در این شهرها ارائه می شود:

در خدمت از ما خدمات مبل شویی و شستشوی مبل در محل با مجهزترین دستگاه مبل شویی و بهترین مواد شوینده مبل ارائه می شود. شما می توانید خدمات مبل شویی در تهران و شیراز درخواست کنید. (شستشوی مبل در منزل سعادت آباد ، شستشوی مبل در منزل تهرانسر )

شستشوی مبل در شیراز

شستشوی مبل در منزل تهران

مبل شویی غرب تهران

شستشوی مبل در منزل شرق تهران

لازم به ذکر است در حال حاضر مبل شویی در منزل کرج ، مبل شویی در اصفهان ، مبل شویی در مشهد را ارائه نمی دهیم.

 

[ خدمات مرتبط : قالیشویی ، تعمیرات مبل ]

 


 

هزینه شستشوی مبل در منزل چقدر است؟

ممکن است تصور کنید هزینه مبل‌ شویی در منزل و شستشوی مبل با دستگاه بسیار گران است. ولی قبول کنید که شستشوی مبل در منزل به صورت دوره ای و سالیانه با استفاده از روش های نوین می تواند خیلی به صرفه باشد تا اینکه بعد از چند سال کوتاه بخواهید اقدام به تعمیرات مبل کنید.

در واقع قیمت شستشوی مبل در منزل و قیمت شستن مبل هفت نفره ممکن است برابر با دستمزد روزانه یک نظافتچی باشد و حتی کمتر از آن. منطقی آن است که اگر به نظافت منزل اهمیت می‌دهیم باید حاضر باشیم این مقدار کم را سالیانه برای مبل شویی پرداخت کنیم.

قیمت مبل شویی ( قیمت شستشوی مبلمان در منزل ) بستگی به عوامل متعددی دارد. یکی از مواردی که در تعیین هزینه مبل شویی تاثیر گذار است نوع مبل و تعداد آن می باشد.

 

شستشوی مبل

 

زمان مورد نیاز برای شستشوی مبل در منزل

اگر بخواهید به مبل شویی و شستشن مبل در منزل دست به کار شوید، صد در صد تنهایی کار دشواری است. ممکن است نصف روزتان را بگیرد. ولی به طور کلی برای شستشوی مبل در منزل ممکن است ساعت ها وقت تلف شود. ولی اگر شستشوی مبل در منزل را به یک شرکت خدماتی و مبل شویی معتبر بسپارید، آن وقت کار مبل شویی در منزل بیشتر از یکی دو ساعت طول نخواهد کشید. همچنین خشک شدن مبل‌ ها هم بیشتر از چند ساعت به طول نخواهد انجامید.

البته زمان شستشوی مبل در منزل به جنس و تعداد مبلمان هم بستگی دارد. مثلا شستشوی مبل چرم ، کمی حساس‌تر و زمان‌بر خواهد بود.

 

[ خدمت مرتبط : کاور مبل ]

 

اگر خودتان برای مبل شویی در منزل دست به کار شوید ممکن است:

 • اگر از دستگاه شستشوی مبل در منزل به درستی استفاده نشود ممکن است به پارچه مبل آسیب وارد کند.
 • اگر هنگام مواجه شدن با لکه ها از مواد شوینده خاصی استفاده نشود لکه بری مبلمان سخت تر می شود.
 • اگر خشکشویی مبل درست انجام نشود به بافت پارچه و چوب آن آسیب وارد می شود.
 • اگر مبل شویی با مواد مخصوص خود انجام نشود بعد از مدتی مبل بوی نامطبوعی به خود می گیرید.
 • اگر مبل شویی با دستگاه انجام نشود ممکن است روی پارچه لکه ها و پرزهایی ایجاد شود.

 

چرا شستشوی مبل با دستگاه مبل شویی بهتر است؟

برای نگه داری از مبل ها و افزایش طول ماندگاری، بهتر است که از دستگاه شستشوی مبل برای شستن مبل استفاده شود. اما از آنجا که قیمت دستگاه شستشوی مبل بالاست پس مقرون به صرفه تر است که مبل شویی و شستشوی مبل با دستگاه را درخواست کنید. برای استفاده از خدمات شستشوی مبل در منزل با دستگاه مجهز با ما تماس بگیرید.

 


 

بهترین مبل شویی کجاست؟

شستشوی مبل در منزل

اگر به دنبال بهترین مبل شویی و شستشوی مبل در محل هستید، باید به ویژگی های مبل شویی و نوع دستگاه مبل شویی و فردی که برای شستشوی مبل اعزام می شود دقت کنید.

 


 

مزایای خدمات مبل شویی در خدمت از ما

 • انجام مبل شویی در منزل به طور منظم
 • تعیین قیمت مبل شویی بر اساس نرخ اتحادیه و نظارت شده
 • اعزام سرویس کار مبل شویی با سابقه و آموزش دیده
 • اعزام سرویس کار مبل شویی آشنا به مواد شوینده و نوع لکه‌ها
 • اعزام سرویس کار مبل شویی با  آشنایی کامل به انواع پارچه‌ها
 • اعزام سرویس کار مبل شویی از نزدیکترین محل به شما
 • استفاده از مواد شستشوی مرغوب برای مبل شویی
 • استفاده از دستگاه شستشوی مبل جدید و با کیفیت
 • نهایت دقت برای حفظ کیفیت پارچه  و آسیب ندیدن چوب آن هنگام شستشوی مبلمان
 • رعایت نظافت هنگام شستن مبل و جلوگیری از ریزش آب و مواد شوینده به کف خانه

 

چه خدماتی در شستشوی مبل خدمت از ما ارائه می شود ؟

در خدمات مبل شویی شستن انواع مبل ها در رنگ ها و جنس های مختلف را می توانید به ما بسپارید.

 • شستشوی مبل در منزل در ادارات و سالن های بزرگ
 • شستشوی مبلمان و صندلی سینما و آمفی‌تئاترها و سالن همایش‌ها
 • شستشوی مبل چرمی ، پارچه ای ، مبل مخمل با دستگاه های پیشرفته

 

[ مطلب مرتبط : با لکه چسب خداحافظی کنید ]

 

هزینه مبل شویی در خدمت از ما

خدمات مبل شویی و شستشوی مبل با همکاری بهترین های مبلشویی در ایران ارائه می شود. هزینه شستشوی مبل در منزل و قیمت خشکشویی مبل بر اساس نرخ تاییده شده اتحادیه مبل شویی است. نمی توان به صورت دقیق هزینه شستشوی مبل در منزل را تعیین کرد. هزینه ایاب و ذهاب رایگان است.

هزینه مبل شویی در خدمت از ما را به رایگان قیمت بگیرید. پس از ثبت سفارش شما قیمت توسط متخصصان مبل شویی به شما پیشنهاد می شود. شما می توانید متناسب ترین آن را انتخاب کنید.

 


 

شستن مبل با سرکه

شستشوی مبل

از دیرباز از سرکه برای شستشوی مبلمان و از بین بردن لکه های مبل و قالی استفاده می شده است. اما نحوه استفاده و میزان مناسب سرکه را کمتر کسی می داند. برای شستن مبل کثیف و پر لکه، محل مورد نظر را با جوش شیرین بپوشانید و سپس مقدار متناسب، سرکه را اسپری کنید. بعد از چند دقیقه با اسفنج فرم آن را پاک کنید.

 

آموزش شستشوی مبل در منزل و انواع آن

توصیه ما به شما این است که پیش از اقدام به شستشوی مبل در منزل ، قسمتی از مبل که کمتر در معرض دید می باشد را  تمیز نموده و خشک نمایید تا مطمئن شوید در اثر شستشو لکه بزرگتری روی پارچه نمی افتد و پارچه رویی مبل رنگ پس نمی دهد. اگر می دانید نمیتوانید از پس این کار برآیید با ما تماس بگیرید تا نیروی خدماتی خود را جهت شستشوی مبل در منزل به خانه شما بفرستیم.

 

شستشوی مبل پارچه ای

برای شستشوی مبل در منزل اگر پارچه ای باشد، می توانید از شامپو فرش استفاده نمایید. برای این کار کافی است مقداری شامپو فرش را در یک تشت کوچک ریخته و با اسفنج نرم روی مبل بکشید.

 

شستشوی مبل مخمل در خانه

مبل های مخملی نیز نیازی به شستشو ندارند و فقط کافی ست، با یک دستمال مرطوب، آلودگی و گرد و غبار روی آن را بزدایید. اگر می دانید نمیتوانید از پس این کار برآیید با ما تماس بگیرید تا نیروی خدماتی خود را جهت شستشوی مبل در منزل به خانه شما بفرستیم.

 

شستشوی مبلمان چرمی

مبل های چرمی، به مراقبت بالایی نیاز دارند، چون هر خراش یا پوسیدگی باعث از بین رفتن آن ها می شود و در تمیز کردن و استفاده از آنها باید نهایت دقت را داشته باشید. این مبل ها نیازی به شستشو ندارند فقط باید لکه های ایجاد شده روی آنها را برطرف نمود که برای برطرف کردن لکه ها می توانید از شیشه شور و یک دستمال پارچه ای استفاده کنید.

 

شستسوی مبلمان پارچه ای کرک دار

این نوع پارچه را باید با کمی شیر تمیز نمود. سطم پارچه را با کمی شیر مرطوب کرده و با پنبه روی آن بمالید. سپس لکه شیر را نیز با آب و صابون تمیز کرده و با جارو برقی یا بخارشور سطح مبل را خشک کنید.

 how to clean a sofa

 

آموزش شستشوی مبل در منزل و از بین بردن لکه مبل

اگر با خواهدن مطلب آموزش شستشوی مبل در منزل می دانید نمی توانید از پس این کار برآیید با ما تماس بگیرید تا نیروی خدماتی خود را جهت شستشوی مبل در منزل به خانه شما بفرستیم. چون لکه های روی مبل همیشه باعث بد شکل شدن مبلمان خانه می شود.

 


 

 

مبل شویی و شستشوی مبل در منزل
4.8 امتیاز از 12 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن