نصاب درب و پنجره دوجداره

ارائه خدمات نصب پنجره در تهران 

دوام و کیفیت درب و پنجره دوجداره کاملا وابسته به کار نصاب درب و پنجره دوجداره است. اما پیدا کردن نصاب درب و پنجره upvc با تجربه و دقیق کمی دشوار به نظر میرسد.

تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب و نصب پنجره دوجداره بدون تخریب از خدمات است که توسط کادر حرفه ای انجام می شود. تمامی نصاب درب و پنجره دوجداره مجهز به ابزار حرفه ای برای تعویض پنجره های قدیمی و ابزارهای نصب پنجره دوجداره هستند. 

 

این روزها بیش تر نصاب درب و پنجره دوجداره این گونه جستجو می شود:

نصب فریم پنجره

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

نحوه نصب درب و پنجره

طریقه درآوردن پنجره دوجداره

نصاب پنجره دوجداره تهران

رگلاژ پنجره upvc

واشر پنجره دوجداره

آموزش نصب شیشه پنجره

 

نصاب درب و پنجره دوجداره

نصاب درب و پنجره دوجداره کسی است که به وسیله ابزاری همچون پیچ بند و دلر و… عملیات نصب پنجره upvc و آلومینیوم را اجرایی می کند.

نصاب پنجره دوجداره upvc باید تجربه کافی را برای انجام کار نصب داشته باشد و اولین قدم برای کسب تخصص و تجربه ، کار در کارگاه تولیدی پنجره های دوجداره upvc و آلومینیوم می باشد زیرا نصاب پنجره upvc باید در کارگاه تولیدی همه قطعات و قسمت های درب و پنجره را بشناسد و به خوبی فرا بگیرد تا بتواند  به خوبی نصب و تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره را یاد بگیرد و انجام دهد.

 

نصاب درب و پنجره دوجداره

 

یک نصاب درب و پنجره یو پی وی سی چه خصوصیاتی دارد ؟

یکی از اصلی ترین خصوصیات نصاب پنجره upvc که در نتیجه کار بسیار موثر است دقیق بودن اوست. اندازه گیری دقیق برای تولید و نحوه نصب و دادن بادخور می باشد که رگلاژ را تحت شعاع قرار می دهد و ماندگاری پنجره دوجداره را تا حدود زیادی افزایش می دهد.

 

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

پنجره های دوجداره UPVC را میتوان بر روی چهارچوبهای سیمانی ، آجری ، فلری ، چوبی رو سایز چهار چوب ها نصب کرد . به منظور نصب دقیق این پنجره ها ، پس از آماده بودن درگاه پنجره در ساختمان های تازه ساخت و یا محل نصب که پنجره قدیمی تخریب شده است ، به وسیله مترهای دقیق دیجیتال و یا سایر ابزار اندازه گیری دقیق ، اندازه گیری میشود. توجه داشته باشید فرایند نصب درب و پنجره دوجداره UPVC تاثیر مستقیم و زیادی بر روی عمر و کیفیت پنجره و درب علاوه بر متریال مورد استفاده در ساخت آن دارد.

 

نکات مربوط به قبل از نصب در پروژه ساختمانی

فریمی که در چهارچوب درب و پنجره استفاده میشود باید به صورت اهنی باشد زیرا علاوه بر مقاومت بالا ، درب و پنجره دو جداره بهتر پیچ شده و استحکام آن بالا میرود و زیبایی محیط حفظ میشود، همپنین باید دقت شود که به فرم اهنی ضد زنگ زده شود و کاملا شاقول و تراز قرار داده شود تا بعد از نصب درب و پنجره upvc مشکلی در باز و بسته شدن آن ایجاد نشود.

بعد از پایان کار فریم آهنی ، نوبت به اندازه گیری و سفارش برای ساخت درب و پنجره است که این کار نیز توسط نصاب درب و پنجره یو پی وی سی انجام می شود.

 

مراحل نصب درب و پنجره دو جداره

1) پاکسازی محل نصب

2) قرار دادن چهارچوب درب یا پنجره و تراز کردن آن و تقسیم بادخور

3) ایجاد سوراخ های مناسب در محل نصب درب و پنجره دوجداره

4) چک کردن یراق آلات

5) ثابت کردن درب و پنجره یو پی وی سی با استفاده پیچ های مناسب و متناسب با وزن درب و پنجره

6) درزبندی با استفاده از تزریق فوم و چسب مخصوص

7) کندن برچسب ولی بل پروفیل در قسمت هایی که بعد از انداختن شیشه دسترسی به آن ها مشکل است.

نصاب درب و پنجره upvc

 

شرایط نصب درب و پنجره یو پی وی سی

درب و پنجره های دوجداره با پروفیل یو پی وی سی به دلیل خاصیت پلیمری و تحمل دمایی خاص خود، قبل از نصب باید در دمای استاندارد ۵ الی ۳۵ درجه نگهداری و نصب شوند. در زمان استفاده فشار خاصی به درب و  پنجره های دوجداره وارد نمی شود بنابراین تا حد امکان از جابجایی بیش از حد و بی مورد آنها قبل از نصب جلوگیری شود .

البته یک پنجره خوش ساخت با یراق آلات و پروفیل استاندارد به ویژه با یراق آلات دو حالته و رگلاژپذیر پس از جای گیری و نصب کامل در جای خود می تواند فشار و وزنی بیش از یک صد کیلو گرم را در سطح یک لنگه خود پخش و تحمل نماید و در شیشه و یراق و پروفیل و جوش آن هیچ مشکلی به وجود نیاید. بنابراین شرایط دمایی فقط در هنگام نصب اهمیت می یابد.

پس نصاب درب و پنجره دوجداره باید دقت کند تا موارد فوق را کامل رعایت کند تا مشکلاتی از قبیل شکستن و خم شدن درب و پنجره upvc به وجود نیاید.

 

نصاب درب و پنجره upvc

 

نصاب درب و پنجره دوجداره به چه نکاتی توجه کند؟ 

  • بهترین زمان برای نصب درب و پنجره ها پس از بتونه کاری و قبل از اتمام کامل نقاشی است . نصاب درب و پنجره upvc باید دقت کند که بدون هیچ گونه آسیب نصب پنجره دوجداره را انجام دهد.
  • دقت شود که پیچ هایی که برای نصب استفاده میشود باید کاملا متناسب با اندازه و وزن درب و پنجره باشد و تعداد پیچ استفاده شده استاندارد و در فاصله هایی مساوی صورت گیرد.
  • درب و پنجره باید از پروفیل های استاندارد ساخته شود و درب و پنجره upvc کاملا تراز و بدون هیچ گونه خمیدگی و شکستگی تحویل نصاب داده شود.
  • رگلاژ پنجره ها در هنگام نصب شیشه صورت می گیرد از این رو باید جهت نصب شیشه ها از نصاب مجرب یو پی وی سی استفاده شود.
  • نصب پنجره دوجداره باید به نحوی باشد تا درب ها و لنگه های پنجره بتواند به راحتی باز و بسته شود و بدون آسیب دیدن بارهای مرده و زنده را تحمل کند .
  • نصب باید به گونه ای باشد تا پنجره به صورت کامل از تبادل حرارت و صدای محیط ممانعت کند .
  • تزریق سیلیکون و فوم مخصوص جهت درزبندیها نهایی پس از نصب کامل درب و پنجره ها
  • در انتها باید تمام درب و لنگه های پنجره دوجداره UPVC به صورت دقیق رگلاژ گردد.

 

آماده ارائه خدمات ساختمانی آنلاین در زمینه بازسازی ساختمان ، دوجداره کردن پنجره های قدیمی نصب پنجره دوجداره بدون تخریب می باشد.

نصاب درب و پنجره دوجداره
5 امتیاز از 2 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید